JEZDECKÝ AREÁL

VÝBĚHY A PADDOCKY

Výjimečná rozloha 20 hektarů pastvin a výběhů, které patří k naší stáji, umožňuje koním celoročně denní pobyt venku. Pro sportovní koně jsou k dispozici prostorné paddocky. Výběhy jsou kompletně oploceny elektrickými ohradníky. Výborná skladba pastevního porostu spolu s maximální péčí umožňuje výrobu vlastního vysoce kvalitního sena a senáže.

STÁJE

Našim klientům nabízíme prostorné, vnitřní i venkovní boxy. Podestýláme pilinami, hoblinami a slámou, boxy jsou denně pečlivě místovány. Krmné dávky jsou podávány dvakrát denně a zahrnují seno i senáž, oves, ječmen a granule ENERGY´S®, ADW®. Pro bezpečnost a komfort koní a majitelů jsou prostory stájí, klubovny a okolí zabezpečeny certifikovaným protipožárním a kamerovým systémem JABLOTRON®.

VENKOVNÍ JÍZDÁRNA

V areálu se nachází velká jízdárna o rozměrech 90 x 40 metrů.  Povrch tvoří písek po celé ploše. K dispozici je skokový materiál od firmy PŘEKÁŽKY.CZ ® a drezurní materiál. Jízdárna je částečně osvětlena. Je oplocená, má sezení pro diváky a věž rozhodčích pro pořádání závodů. Jízdárnu pronajímáme k tréninkům i zájemcům z ostatních stájí.

Před sezónou 2021 čeká jízdárnu REKONSTRUKCE (drenáže, geotextilie).

JEZDECKÁ HALA

Od Října 2019 je v provozu nová krytá jízdárna. Povrch tvoří bílý jízdárenský písek ST 56 S geotextilií HS DELUXE W, HIPOSAFE®. K dispozici je parkurový překážkový materiál od firmy PŘEKÁŽKY.CZ ® a drezurní písmena.

Jezdeckou halu je možné si rezervovat pomocí našeho online formuláře

KLUBOVNA

Klubovna se sedlovnou tvoří zázemí pro naše klienty. Každý jezdec má svoje místo pro uložení sedla a jezdeckého vybavení. Klubovna je vytápěná, má kuchyňku, sociální zařízení, prostor k sezení s wi-fi. Klienti mají k dispozici samoobslužný kiosek s občerstvením, nápoji, kávou a čajem. K praní jezdeckého vybavení mohou použít pračku.

Share Button