JEZDECKÝ AREÁL

VÝBĚHY A PADDOCKY

Výjimečná rozloha přes 25 hektarů pastvin a výběhů, které patří k naší stáji, umožňuje koním celoročně denní pobyt venku. Pro sportovní koně je k dispozici 10 prostorných paddoků. Výběhy jsou kompletně oploceny elektrickými ohradníky. Výborná skladba pastevního porostu spolu s maximální péčí umožňuje výrobu vlastního vysoce kvalitního sena a senáže s BIO certifikací

VENKOVNÍ JÍZDÁRNA

V areálu se nachází velká jízdárna o rozměrech 90 x 40 metrů.  Povrch tvoří písek s geotextilií HIPOSAFE® po celé ploše. K dispozici je skokový materiál od firmy PŘEKÁŽKY.CZ ® a drezurní materiál. Jízdárna je částečně osvětlena. Je oplocená, má sezení pro diváky a věž rozhodčích pro pořádání závodů. Jízdárnu pronajímáme k tréninkům i zájemcům z ostatních stájí.

Na roky 2024 – 2025 plánujeme velkou rekonstrukci.

JEZDECKÁ HALA

Od Října 2019 je v provozu nová krytá jízdárna. Povrch tvoří bílý jízdárenský písek ST 56 s geotextilií HS DELUXE W, HIPOSAFE®. K dispozici je parkurový překážkový materiál od firmy PŘEKÁŽKY.CZ ® a drezurní písmena.

Jezdeckou halu je možné si rezervovat pomocí našeho online formuláře

STÁJE

Našim klientům nabízíme prostorné, vnitřní i venkovní boxy. Podestýláme ječmenou slámou, boxy jsou denně pečlivě místovány. Krmné dávky jsou podávány dvakrát denně a zahrnují BIO seno, v zimě  senáž,  a granule ENERGY´S®. Jednou týdne dostávají koně teplý mash. Pro bezpečnost a komfort koní a majitelů jsou prostory stájí, klubovny a okolí zabezpečeny certifikovaným protipožárním a kamerovým systémem JABLOTRON®.

Stáje Jičín

SOLÁRIUM

Pro naše koňské klienty je k dispozici nové solárium značky Equicov. Perfektně působí na uvolnění organismu, zlepšuje plodnost plemenných zvířat, zvyšuje imunitu i regenerační schopnosti svalové hmoty a je ideální i na rychlé vysušení srsti. Naši klienti a jejich koně mají solárium v ceně ustájení.

LONŽOVACÍ KRUHOVKA

Pro lonžování, vypohybování, výcvik, či přirozenou komunikaci s koněm slouží oplocená lonžovací kruhovka s pískovým povrchem.

STÁJOVÁ KAVÁRNA - CAFÉ U KONÍ

Kavárna s nejkrásnějším výhledem na město Jičín se nachází přímo v naší stáji. Naši klienti si mohou odpočinout u šálku italské kávy Lavazza, sklenice regionálního piva Čtyři Lípy nebo domácí limonády a užít si pohled na své pasoucí se koně. Klienti naší stáje mají v kavárně 20 % slevu.

KLUBOVNA

Klubovna se sedlovnou tvoří zázemí pro naše klienty. Každý jezdec má svoje místo pro uložení sedla a jezdeckého vybavení. Klubovna je vytápěná, má kuchyňku, sociální zařízení, prostor k sezení s wi-fi. Klienti mají k dispozici samoobslužný kiosek s občerstvením, nápoji, kávou a čajem. K praní jezdeckého vybavení mohou použít pračku.

Share Button