Ustájení

Nabízíme ustájení v prostorných, vnitřních i venkovních boxech. Podestýláno je pilinami, hoblinami a slámou, boxy jsou denně místovány. Krmné dávky jsou podávány dvakrát denně a zahrnují seno i senáž, oves, ječmen a granule ENERGY´S®, ADW® a MANGIMI ITALIANI®. Pro tu nejvtěší bezpečnost koní a majitelů jsou prostory stájí, klubovny a okolí zabezpečeny certifikovaným protipožárním a kamerovým systémem JABLOTRON® .

Pastviny výběhy

20 hektarů pastvin pečlivě udržovaných firmou MACH ZEBÍN s.r.o., umožňuje koním denní pobyt ve výběhu. Pastviny jsou kompletně oploceny elektrickými ohradníky. Výborná skladba pastevního porostu umožňuje výrobu vlastního vysoce kvalitního sena a senáže.

Jízdárna

Přímo v areálu se nachází jízdárna o rozměrech 70 x 40 metrů.  V roce 2012 byl povrch upraven a po celé ploše vysypán pískem. K dispozici je skokový i drezúrní materiál. Jízdárna je oplocena, má sezení pro diváky a věž rozhodčích. Na konci roku 2016 byla jízdárna osvětlena.

Jezdecká hala

Od Října 2019 je v provozu krytá jízdárna. Povrch tvoří bílý jízdárenský písek ST 56 S geotextilií HS DELUXE W, HIPOSAFE®.

Oplocený lonžovací kruh

Pro lonžování a vypohybování je určen oplocený lonžovací kruh, nově s jízdárenským pískem ST 56.

Crossová dráha

Pro tréningové účely jsou vybudovány terénní, statické i mobilní překážky na přilehlých pozemcích. V roce 2014 se na této dráze konala terénní zkouška všestrannostních závodů.
Share Button