Ustájení

Nabízíme ustájení v prostorných, vnitřních i venkovních boxech. Podestýláno je pilinami, hoblinami a slámou, boxy jsou denně místovány. Krmné dávky jsou podávány dvakrát denně a zahrnují seno i senáž, oves, ječmen a granule ENERGY´S®, ADW® a MANGIMI ITALIANI®. Pro tu nejvtěší bezpečnost koní a majitelů jsou prostory stájí, klubovny a okolí zabezpečeny certifikovaným protipožárním a kamerovým systémem JABLOTRON® .

Pastviny výběhy

20 hektarů pastvin pečlivě udržovaných firmou MACH ZEBÍN s.r.o., umožňuje stáji celodenní pastvu noční i denní. Pastviny jsou kompletně oploceny elektrickými ohradníky. Výborná skladba pastevního porostu umožňuje výrobu vlastního vysoce kvalitního sena a senáže.

Jízdárna

Přímo v areálu se nachází jízdárna o rozměrech 70 x 40 metrů.  V roce 2012 byl povrch upraven a po celé ploše vysypán pískem. K dispozici je skokový i drezúrní materiál. Jízdárna je oplocena, má sezení pro diváky a věž rozhodčích. Na konci roku 2016 byla jízdárna osvětlena.

Jezdecká hala

V současnosti je krytá jízdárna ve výstavbě. Její dokončení a předání stavební firmou je stanoveno na Září 2019.

Oplocený lonžovací kruh

Pro lonžování a vypohybování je určen oplocený lonžovací kruh s pískovým povrchem.

Crossová dráha

Pro tréningové účely jsou vybudovány terénní, statické i mobilní překážky na přilehlých pozemcích. V roce 2014 se na této dráze konala terénní zkouška všestrannostních závodů.
Share Button